18/06/2026
Maj za nami, a wraz z nim cały miesiąc aktywnych dojazdów do szkół i przedszkoli w ramach kampanii Rowerowy Maj. Teraz czas na wielki finał – 21 czerwca 2026 roku w godzinach 10:00–18:00 w Parku J. Polińskiego spotykamy się na pikniku zamykającym tegoroczną edycję, a Muzeum Gazowni Warszawskiej będzie tam obecne z własnymi warsztatami naukowymi! 🔬
Nasi edukatorzy przygotują dla najmłodszych ciekawe doświadczenia i pokazy, dzięki którym nauka stanie się świetną zabawą. To okazja, żeby poznać nas bliżej, a przy tym świetnie spędzić czas na świeżym powietrzu.
Piknik to podsumowanie całego miesiąca aktywności – będzie się działo na wielu stanowiskach, a my zadbamy o porcję wiedzy i eksperymentów.
Zapraszamy całe rodziny. Do zobaczenia 21 czerwca! 🌿