15/06/2026
Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w wydarzeniu plenerowym Herosi ze Stali z okazji Dnia Czołgisty. Organizatorem było Muzeum Wojska Polskiego.
Zanim jednak dotarliśmy na imprezę zorganizowaliśmy pokaz naszego isiątka dla wolontariuszy i ich rodzin oraz przyjaciół. Podczas rozgrzewki isiątko zaczęło marudzić i mieliśmy drobne przygody... Kiler miał problemy z pompą paliwową, a my z pompą wtryskową 😉
Potrzebujemy doktora!
Pomimo deszczu i drobnych niuansów to ISU dzielnie się prezentowało!
🌦☂️💪