12/07/2025
23-25 maja wraz z Kompania Dragonów Pana Zebrzydowskiego dzięki zaproszeniu oraz świetnej organizacji Marcin Joński za co serdecznie dziękujęmy, nasz zabójczy jednoosobowy kontyngent uczestniczył w Slag bij Heiligerlee 2025. Dzielnie walcząc i plądrując holenderskie równiny pod sztandarem króla Filipa II mimo zaciekłych ataków Eola i złośliwych Hiad. Pozdrawiamy również nieustraszonych członków Dragońskiego Programu Kosmicznego 😉 Karramba!
P.S.
A było z nami...🎶 4 tys. kawalerii...🎶