18/06/2026
Za nami ostatni tegoroczny wiosenny ornitospacer. Za kilka dni rozpocznie się kalendarzowe lato, a wraz z nim ptaki wyluzują z aktywnością. Chociaż nie do końca, bo przecież pod opieką dorosłych wciąż pozostaje całe mrowie podlotów. Tak czy inaczej: ptaki w Warszawie są o każdej porze roku i wszędzie można je obserwować, a już zwłaszcza w wiślanych łęgach, które dziś odwiedziliśmy.
Dziękujemy Wam za udział we wszystkich wczesnorannych spotkaniach odbywających się w dni powszednie, co jest nie lada wyzwaniem.