24/05/2026
Niektóre znaleziska zostają w człowieku na zawsze…
W 2018 roku, podczas naszych pierwszych dni w Srebrnej Górze, na terenie Ostroga odnaleźliśmy orła wz.19
Do dziś pamiętam ten moment.
To było coś więcej niż zwykłe znalezisko emocje, niedowierzanie i to charakterystyczne podniecanie, kiedy z ziemi wychodzi kawałek prawdziwej historii.
Wtedy wywarło to na nas ogromne wrażenie.
I szczerze? Dziś, gdy o tym myślę, dalej czuję dokładnie to samo.
Dziś zapraszamy Was na zwiedzanie z przewodnikiem 10:00,11:00,12:00,13:00,14:00,15:00 i 16:00
Pięknego dnia!!!!
Do zobaczenia na Spitzbergu!!!