14/06/2026
Kolejną ciekawą darowizną, jaką mieliśmy przyjemność przyjąć jest bluza mundurowa wraz płaszczem i nadaniami odznaczeń, jakie otrzymaliśmy od Pani Magdaleny. Ciekawostką jest fakt, iż właściciel munduru był pracownikiem poznańskiej samochodowni, stąd odznaczenia wzorowego kierowcy :) Dziękujemy Pani Magdalenia za te przedmioty.
Drodzy czytelnicy i sympatycy Stacji Stęszew. Jeśli macie jakieś pamiątki i przedmioty związane z kolejnictwem, zachęcamy do przekazywania ich na rzecz naszego stowarzyszenia. Włączymy je w prowadzoną ekspozycję :)