12/06/2026
🤝 Dziś jesteśmy w Kłodzie, w Agro Rydzynie 💪
Zachęcamy pracowników do wstąpienia do "Solidarności". Rozmawiamy o tym, jak wspólne działanie może realnie wpłynąć na poprawę warunków pracy, bezpieczeństwa zatrudnienia oraz wzajemnego szacunku w miejscu pracy. 💪
Każda zmiana zaczyna się od rozmowy, zaangażowania i odwagi do działania. Tylko zjednoczeni możemy skutecznie reprezentować interesy pracowników i wspólnie budować lepszą przyszłość dla nas wszystkich. ✊
Dziękujemy za wszystkie rozmowy, pytania i zainteresowanie. To pokazuje, że pracownicy chcą mieć wpływ na swoją przyszłość i wiedzą, że razem ich głos jest silniejszy. ❤️
Razem możemy więcej! 🤝