19/06/2026
📚 Podsumowanie naszej działalności w roku szkolnym 2025/2026 już za nami!
🌿 Dziś podczas wydarzenia „Tak było” w naszym ogrodzie muzealnym obejrzeliśmy spektakl „Opowieść muzealna”, przygotowany przez grupę teatralną „Nowa Historia”, działającą przy naszym Muzeum. 🎭
🤝 Była to również okazja do podziękowania szkołom i instytucjom, które współpracowały z nami przy realizacji projektów oraz aktywnie brały w nich udział. Serdecznie dziękujemy za wspólną pracę i zaangażowanie! 💙
🏅 Wręczyliśmy także symboliczne odznaki nowym partnerom Turnieju Szkół Rotmistrza, którzy dołączyli do nas w tym roku. Mamy nadzieję, że pozostaną z nami na długie lata. 😊
👏 Do grona partnerów dołączyli:
🇵🇱 Instytut Pileckiego
👮 Policja Ostrów Mazowiecka
🩺 PSSE Ostrów Mazowiecka
🌲 Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka, Lasy Państwowe
❤️ Dziękujemy wszystkim za wspólne działania, wsparcie i zaufanie. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym! 👋