14/05/2026
🌍✨Geofestiwal 2026 - 5 z natury! 🌍 🌿💚
Przed nami jubileuszowa, 5. edycja Geofestiwal Kielce🎉 — wydarzenia, które od lat inspiruje do poznawania świata przyrody 🌳, ekologii 🌎 i geologii 🪨 w ciekawy, angażujący i rodzinny sposób 👨👩👧👦✨
📅 Zapiszcie te daty w kalendarzach 🗓️ i bądźcie z nami! 🙌
📍 23–24 maja 2026 — KADZIELNIA 🪨🌳
📍 30 maja 2026 — CENTRUM GEOEDUKACJI🧭🌍
📍 31 maja 2026 — OGRÓD BOTANICZNY🌿💚
Szczegóły:
🌐https://kielce.eu
🌐https://geofestiwal.pl/
Dwa weekendy pełne emocji, zabawy i relaksu! 🎶🦖🚣♂️🧘♀️🌍 🌿💚
Do zobaczenia! ☀️🙌
Geofestiwal 2026 - 5 z natury! 🌍 to zaproszenie do świata, w którym historia sprzed milionów lat łączy się z nowoczesną rozrywką. Przed nami dwa wyjątkowe weekendy - 23 i 24 maja spotykamy się na Kadzielni, 30 maja w Centrum Geoedukacji na Wietrzni, a 31 maja w Ogrodzie Botanicznym. Szykujemy dla Was loty na tyrolce, kajaki, budowanie szkieletów dinozaurów, jogę na trawie, wspinaczkę, sporty miejskie, warsztaty, spacery z przewodnikami, nocny koncert z wyjątkową oprawą na Kadzielni i mnóstwo innych atrakcji dla każdego.
- Tegoroczna 5. edycja Geofestiwalu to dowód, że nasze miasto to światowej klasy przestrzeń do zabawy i edukacji w sercu Geoparku UNESCO, tętni życiem i nie przestaje zaskakiwać. Chcemy, by Kielczanki i Kielczanie czuli dumę z naszych wyjątkowych skarbów. Stworzyliśmy program pełen niespodzianek – od sportowych emocji po kojący relaks w zieleni. Zapraszam wszystkich mieszkańców i gości - zabierzcie bliskich i przekonajcie się, że nasza kielecka natura to najlepsza scena dla niezapomnianych przeżyć – zachęca prezydentka Kielc Agata Wojda.
Szczegóły 👉 https://www.kielce.eu/pl/aktualnosci/geofestiwal-2026--5-z-natury-twoja-przygoda-tuz-za-progiem.html