29/05/2026
Już dziś serdecznie Was zapraszamy na wędrówkę przez Karkonosze, śladami bestii, które wyczarował dla nas Tomasz Szyrwiel:
"Zamiast turystycznego gwaru cisza, która lubi niepokoić. Zamiast ostrego słońca, barwy, o których śni Jutrzenka. Zamiast zadeptanych szlaków, niespłoszone ludzką obecnością mgły.
Zapraszam na wystawę fotografii, która pozwala zajrzeć do świata niedostępnego dla większości z nas. Do świata, który niknie tuż po wschodzie słońca."
👉Wernisaż: 16 czerwca 2026, godz. 17.00