01/11/2025
ROZLICZENIE KWESTY „RATUJMY ZABYTKI” 2025 NA RZECZ RATOWANIA ZABYTKÓW NA CMENTARZU ŚWIĘTEGO MARKA W ŻYWCU.
Dnia 1 listopada 2025 roku na cmentarzach przy kościele Świętego Marka
w Żywcu, przy kościele Przemienienia Pańskiego w Żywcu oraz na cmentarzu w Żywcu - Zabłociu odbyła się KWESTA „RATUJMY ZABYTKI” z udziałem 16 wolontariuszy.
Wspólnie zebraliśmy 14.343 zł!
Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiarność!
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc przy organizacji kwesty!