29/03/2026
💚Zakończyliśmy Rekolekcje "Po Stracie Bliskiej Osoby", które trwały od piątku do niedzieli w Magdaleńskim Wieczerniku. To był piękny czas, pełen dobrych, oczyszczających łez, wzruszeń, radości z odkrycia najlepszego Lekarstwa na Świecie. Dla niektórych trudne sprawy stały się lżejsze, gdy przytulił ich SAM BÓG...
💛Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom Rekolekcji za otwartość i czynny udział w tym co zaproponowaliśmy. Wasze świadectwa pokazały nam, jak wiele ran można uleczyć takim spotkaniem.
💚Mamy nadzieję, że "wskrzeszenie" tych rekolekcji po dłuższej przerwie, zagości na stałe w naszej działalności.