17/04/2026
Wczoraj (16 kwietnia) odbyło się Walne Zebranie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej. Zebrani jednogłośnie udzielili absolutorium Zarządowi za 2025 rok. Wybrany został także nowy Zarząd Towarzystwa. Prezesem została Bogusława Smreczyńska. Wiceprezesami: Małgorzata Bernowska i Jacek Cichoń, Skarbnikiem Eugenia Wronka, Sekretarzem Ewa Koczurkiewicz, Członkami Zarządu: Elżbieta Olszak i Henryka Szewczuk. Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została Barbara Gawlik, członkami: Barbara Wieliczko i Jarosław Momot.