13/04/2026
Wczoraj, z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Elżbiety „Lalki” Terlikowskiej – wyjątkowej wrocławskiej artystki, scenografki i kostiumografki.
Jej twórczość na trwałe wpisała się zarówno w historię naszego muzeum, jak i w całe artystyczno-teatralne życie Wrocławia. Będzie nam brakowało artystki pełnej pasji i niezwykłej wyobraźni.
Zdjęcia: Tomasz Gąsior