13/01/2026
Hej Wrocław i okolice ❄️😊
Wtorek przywitał nas białym puchem.To idealny moment na ciepłe „dzień dobry” i małą dawkę dobrych wieści.
W tę sobotę będziemy we Wrocławiu na EkoBazar Wrocław🧺🌿
Wpadajcie się przywitać, pogadać i zabrać coś pysznego do domu. Uwielbiamy te spotkania – rozmowy, uśmiechy i to, że możemy być blisko Was „na żywo”, a nie tylko w ekranie.
Jesteśmy wdzięczni za każdą wizytę, każde miłe słowo i to, że wracacie. To serio daje nam energię do działania ❤️
Do zobaczenia w sobotę na Eko Bazarze we Wrocławiu!
Kto będzie? 🙋♀️✨
p.s. Pamiętajcie,że w następnym tygodniu świętujemy Dzień Babci i Dziadka. To wspaniała okazja do zakupu czegoś dobrego i zdrowego 😊
🤫psssst mamy znakomite syropy do zimowej herbatki ❤️