11/05/2026
Za nami Noc Muzeów w Pałacu! 🌙
Mrok sobotniej nocy rozświetliliście lampionami, które powstały w ramach warsztatów z Fabryka Rękodzieła, entuzjastycznym przyjęciem koncertu duetu Più mosso, a także skupieniem i uważnością w trakcie oprowadzania kuratorskiego 🏛️
Dziękujemy za tak liczne przybycie! To kolejne wydarzenie w Pałacu, które zebrało sporą widownię. W tym roku po raz pierwszy wspólnie z Muzeum Ziemi Średzkiej - Dworem w Koszutach i Rezerwatem Archeologicznym – Grodem Wszesnopiastowskim w Gieczu postanowiliśmy wesprzeć się w organizacji Nocy Muzeów. Udowodnili Państwo, że kultura w powiecie średzkim ma się dobrze i potrzebuje więcej tego typu inicjatyw.
Zapraszamy Państwa do naszych zaprzyjaźnionych instytucji i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy ☺️