MONA - Salonik sztuki, mody i dodatków

MONA - Salonik sztuki, mody i dodatków Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od MONA - Salonik sztuki, mody i dodatków, Lubelska 78, Wiazowna.
(1)

15/06/2026

Hejka ponownie❣️🥰
Co ja tam teraz dłubię...? 😘

Hejka Kochani,w ten zimny poniedziałek❣️ Ale spokojnie, ja tu wjeżdżam z gorącą ofertą 😁😘 Kolczyków przybyło, wydłubałam...
15/06/2026

Hejka Kochani,
w ten zimny poniedziałek❣️
Ale spokojnie, ja tu wjeżdżam z gorącą ofertą 😁😘
Kolczyków przybyło, wydłubałam kolejne, więc wybór kolczykowy zdecydowanie większy 🥰
Różne wzory i kolory, nie tylko mojego autorstwa:)
Ceny kolczykow od 40 do 80 zł :)
Wpadajcie to MONY ❤️

Hejka Kochani❣️Znowu zmiany w Saloniku 🥰 Pojawiła się druga Lady M i od dziś mogę prezentować dwie propozycje stylizacyj...
10/06/2026

Hejka Kochani❣️
Znowu zmiany w Saloniku 🥰
Pojawiła się druga Lady M i od dziś mogę prezentować dwie propozycje stylizacyjne na raz :)
Jak Wam się to podoba?
Lepiej teraz?
Ja się bardzo cieszę 😘
Dwie manekinki przyciągają i witają w drzwiach,
a w środku ja - dziś kolorowa 🩷💜💙😁🥰😘

Hejka Kochani❣️🥰 Podczas długiego weekendu nie próżnowałam, tylko oprócz delikatnego byczenia się (lekkie opalanko, whir...
08/06/2026

Hejka Kochani❣️🥰
Podczas długiego weekendu nie próżnowałam, tylko oprócz delikatnego byczenia się (lekkie opalanko, whirlpool bath ;) ) - szydełkowałam 😁😘

Powstała torebusia, fajnie beżowiutka, ze złotem i frędzlem 😀 Zapinana na drewniany plasterek-nibyguzik, do wyboru z długim i krótszym paskiem :)
Jestem zadowolona z "wyrobu" 😉

A Wy?
Podoba się? 🤔

Dorobiłam również krótszą, wałeczkową rączkę do wcześniej zrobionej czerwonej torebki ❤️

Hejka Kochani❣️ Czerwoną torebusię udziergałam 🥰 Ma odpinany długi pasek, również szydełkowy :) Być może dorobię jeszcze...
03/06/2026

Hejka Kochani❣️

Czerwoną torebusię udziergałam 🥰
Ma odpinany długi pasek, również szydełkowy :)
Być może dorobię jeszcze krótką wersję 😀
Tym razem to czerwień z dodatkami w kolorze srebra (przecież nie zawsze musi być złoto 😘).
Ozdobna materiałowa kokardka również odpinana 🥰
Kto się skusi?
❤️❤️❤️

A w sąsiednim, zaprzyjaźnionym butiku
K**A STUDIO idealna sukienka do tej torebki.
Wpadacie po taki zestaw?
Andrzej i ja czekamy 😀🥰😘

Zapraszamy od poniedziałku, bo od jutra już laba aż do niedzieli 😍❤️

Hejka Kochani :) Przyjechało duuuużo "czokerów" - ozdób na szyję 🥰 Są przepiękne, delikatne, koronkowe z ozdobami i mini...
02/06/2026

Hejka Kochani :)
Przyjechało duuuużo "czokerów" - ozdób na szyję 🥰
Są przepiękne, delikatne, koronkowe z ozdobami i minimalistyczne 😘
Pojawił się również szydełkowy komplet mojego autorstwa - szaro-beżowe ozdoby na szyję i nadgarstek :)
Ceny tych piękności od 20zł za sztukę do 120 zł za komplet 😍
Zapraszam goroco❣️

EDIT: TOREBKA SPRZEDANA❣️Hejka Kochani❣️ Podrasowałam ostatnio robioną torebeczkę :) Dodałam zapięcie w kształcie serca ...
28/05/2026

EDIT: TOREBKA SPRZEDANA❣️

Hejka Kochani❣️
Podrasowałam ostatnio robioną torebeczkę :)
Dodałam zapięcie w kształcie serca i dorobiłam na szydełku rączkę, żeby był wybór - dłuższy pasek lub krótsza rączka 🥰😘
Lepiej teraz?

Hejka Kochani❣️ Nową torebusię wydziergałam 🥰 Beżowiutka, ze sznurka bawełnianego, ze złotem i drapieżnym paskiem 😘 Pase...
27/05/2026

Hejka Kochani❣️
Nową torebusię wydziergałam 🥰

Beżowiutka,
ze sznurka bawełnianego,
ze złotem
i drapieżnym paskiem 😘

Pasek oczywiście można sobie zmienić według uznania lub do każdej stylizacji dopinać inny ☺️

Co Wy na to? Podoba się? 😁

Hejka Kochani, późnowieczorowo❣️😁😘 Dużo się dziś działo Salonikowo i domowo - zdecydownanie intensywny dzień 🥰 Dlatego d...
25/05/2026

Hejka Kochani, późnowieczorowo❣️😁😘
Dużo się dziś działo Salonikowo i domowo - zdecydownanie intensywny dzień 🥰
Dlatego dopiero teraz wrzucam pościk z moją lalunią-modelunią-manekinką, Lady M 😁😀
Tak się dziś szałowo wystylizowała w kolorach white & toffee 🤍 🤎
Jak Wam się podoba taka propozycja?
Pogoda już idealna na taki outfit, więc zapraszam do mnie na przymiarki tego lub innych zestawów :)
Mamy w czym wybierać, a jutro dzień mamy... tak tylko napomknę 😁😘
Do zobaczenia 😍

Adres

Lubelska 78
Wiazowna
05-462

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:30 - 12:30
15:00 - 18:00
Wtorek 09:30 - 12:30
15:00 - 18:00
Środa 09:30 - 12:30
15:00 - 18:00
Czwartek 09:30 - 12:30
15:00 - 18:00
Piątek 09:30 - 12:30
15:00 - 18:00
Sobota 11:00 - 16:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy MONA - Salonik sztuki, mody i dodatków umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij