01/06/2020
Dziś obchodzone jest najważniejsze dla nas święto. Święto naszych podopiecznych.🙆♀️🙋♂️🥳🇵🇱🏃♀️🏃♂️
Niestety z uwagi na aktualną sytuację pandemiczną, nie możemy się z Wami fizycznie spotkać i skierować z tej okazji dla Was życzeń. I chociaż tak jest, kierujemy je tą drogą z nadzieją, że dotrą do jak największej grupy naszych kochanych małych studentów.
Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i obfitowało w dobro, wspaniałe chwile i spełnione marzenia! 🧁🕶⚽️🏀🏈🤸♂️🤸♀️🍭
Spędźcie ten dzień jak najmilej i koniecznie trzymajcie się zdrowo!
Ach, co za smutas leje łzy lalki w płacz, misiek zły o, już się śmieje, nosek mu drży, deszczyk był a teraz wyschły łzy. Niebo rozjaśnia się samo mały uśmiec...