21/04/2026
Nowa kadencja Rady Muzeum ASP w Warszawie
Dnia 15 kwietnia 2026 roku, zarządzeniem JM Rektora prof. Błażeja Ostoja Lniskiego, został powołany nowy skład Rady Muzeum ASP w Warszawie na czteroletnią kadencję.
Podczas dzisiejszego uroczystego zebrania pożegnaliśmy członków Rady poprzedniej kadencji, składając najszczersze podziękowania byłemu przewodniczącemu, prof. Jerzemu Bogusławskiemu, oraz prof. Michałowi Stefanowskiemu i prof. Andrzejowi Węcławskiemu.
W skład nowej Rady Muzeum weszli:
dr hab. Dorota Folga-Januszewska, prof. uczelni;
dr hab. Mateusz Machalski, prof. uczelni;
prof. Jerzy Porębski;
prof. Iwona Szmelter;
prof. Artur Winiarski;
dr hab. Rafał Wiśniewski, prof. UKSW;
dr hab. Wojciech Włodarczyk;
prof. Wojciech Zubala.
Bardzo cieszymy się i liczymy na owocną współpracę!