10/03/2026
[BAZOWANIE W REGETOWIE SEZON 2026_zgłoszenia]
Cześć! 👋 Witamy się z Wami wiosennie oraz przybywamy z informacją, że jak co roku o tej porze poszukujemy osób chętnych do bazowania w nadchodzącym sezonie. 🙂
Szukamy osób, które przy naszym wsparciu będą tworzyły klimat Bazy.
Jeśli kiedykolwiek:
🌸gościłeś na bazie i zdarzyło Ci się pomyśleć o bazowaniu,
🌸przemierzając górskie szlaki przyszło Ci do głowy, że fajnie byłoby zostać bazowym,
🌸chciałeś spróbować i przekonać się na własnej skórze jak to jest być bazowym,
🌸bazowałeś ale lata temu i chcesz spróbować tego na nowo...
To jest właśnie ten moment! Odezwij się do nas! 📩
Porozmawiamy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i niepewności związane z bazowaniem, opowiemy Ci dokładnie co i jak oraz wspólnie znajdziemy odpowiedni termin bazowania.
Na miejscu jak zawsze ciekawe spotkania, las pełen malin i poziomek, szmer strumienia, cień w upalne dni, wieczory przy niegasnącym ognisku i najpiększniejsze beskidzkie niebo z dala od miejskiej łuny. Bazowanie to okazja do poznania nowych ludzi, specyfiki miejsca i oderwania się od codziennej rutyny. Zarażenia się pewnym trudnym do powtórzenia gdzie indziej klimatem. To też oczywiście sporo pracy, która jednak daje wyjątkową satysfakcję związaną z tworzeniem atmosfery miejsca niepowtarzalnego, do którego ludzie wracają latami 🌳🍓🌿
✨Zapraszamy- solo, z dziećmi, ze zwierzętami wszelkich gatunków, znajomymi, przyjaciółmi i drugimi połówkami✨
Jeśli masz ochotę do nas dołączyć, napisz do nas! 🙌 😊