12/06/2026
Kilka tygodni temu życie Państwa Piekarskich z naszej miejscowości diametralnie się zmieniło... Ich synek i wnuczek, dwuletni Antoś Piekarski zachorował na nowotwór. Lekarze postawili diagnozę - Neuroblastoma IV stopnia...
Wesprzyjmy małego Antosia i Jego rodziców, rodzeństwo, dziadków dobrym słowem, modlitwą w intencji szybkiego powrotu do zdrowia oraz poprzez udział w zbiórce na leczenie Antosia. Link do zbiórki:
https://pomagam.cancerfighters.pl/zbiorka/antoni-piekarski/?fbclid=Iwb21leASZBJx0ZHNoBJjVXmNsY2sEmNVbZXh0bgNhZW0CMTEAc3J0YwZhcHBfaWQMMzUwNjg1NTMxNzI4AAEetD-Oz2Zoe23-LiyxHJbt_DcRP_nmptl5-nftVzDuTVUyqxAE_vjDvfoo8lQ_aem_nfE89xfT3ylURk7M76jX_w
Ponadto Gmina Ulan-Majorat jest organizatorem licytacji na rzecz Antosia, link do strony:
https://www.facebook.com/share/1BLzTeHdFG/
Nasze mieszkanki "Kobiety z pasją" dnia 5 lipca po Mszach Św. przy kościele w Ulanie urządzą "Słodką Niedzielę". Dochód ze sprzedaży słodkości będzie przeznaczony na leczenie Antosia. Link do ogłoszenia:
https://www.facebook.com/share/p/18RLaCaVnF/
Trzymamy kciuki za Antosia 🥰
Objawy choroby Z początkiem marca nasz syn Antoś coraz częściej mówił, że go boli brzuch. Do tego doszły krwawienia z nosa. Jako rodzice, czuliśmy, że dzieje się coś niedobrego. Lekarz zlecił badania. Potem kolejne. Każdy dzień przynosił więcej pytań niż odpowiedzi. Żyliśmy od w...