19/04/2026
Za nami wernisaż wystawy „Pomarańcze, mandarynki i nie tylko”. Było dokładnie tak, jak sugeruje tytuł: barwnie, świeżo i z ogromną dawką pozytywnej energii!
Dziękujemy wszystkim za obecność, inspirujące rozmowy i wspólne celebrowanie sztuki. Jeśli nie mogliście być z nami na żywo lub chcecie jeszcze raz poczuć ten klimat – zapraszamy wystawa czynna do 16 maja 2026.
Ogromne podziękowania dla naszego kolegi Andrzeja Skowrońskiego za uchwycenie tych chwil! Dzięki temu mozemy poczuć atmosferę tego wieczoru.
Zapraszamy do oglądania.