20/06/2025
Witajcie Bluesloversi ❤️🎸 Już za niespełna 1️⃣ miesiąc, bluesowym sercem naszego kraju staną się Smardzewice i nasz Festiwal ⬇️⬇️⬇️ 2️⃣ Edycja Niebrów Blues Festiwal ‼️ To wydarzenie nie powstałoby gdyby nie nasi Partnerzy🆒‼️🫶🏼 Jednym z nich jest Dworek Biały Domek 🤍🏠🍽️Smardzewice ul.Zacisze 24… . To jeden z piękniejszych obiektów hotelowo-gastronomicznych w tej okolicy. Od momentu otwarcia go przez Prezydenta Ignacego Mościckiego w 1929 jako siedziby Państwowej Szkoły Handlowej Żeńskiej w Łodzi, różne były jego późniejsze losy. Mieściły się tu między innymi: Rada Gromadzka, Urząd Stanu Cywilnego, Ośrodek Zdrowia, przedszkole, biblioteka, były też prywatne mieszkania. W 2001 roku obecni właściciele postanowili przywrócić budynkowi należną mu świetność, odkupując od Gminy Tomaszów Maz. zrujnowaną budowlę. Mieli pomysł, jak przywrócić go do życia i świetności. Pobliski Zalew Sulejowski, z jego plażą w Smardzewicach, aż prosił się o stworzenie luksusowej bazy hotelowej dla Gości, którzy chcieliby spędzić tam czas w innych, niż agroturystczne, warunkach i zjeść coś, co z czasem stało się wizytówką tego miejsca: grillowane polędwiczki ze smardzami lub konfitowane w smalcu gęsim udo z kaczki. Tak się składa, że rodzinna firma prowadząca ten luksusowy kompleks, jest jednocześnie producentem gęsiego smalcu, jakość produktu jest zatem, siłą rzeczy, gwarantowana. 13 pokoi dla 24 osób, przestronne, doskonale wyposażone wnętrza, znakomita obsługa, gwarantują Gościom udany wypoczynek; miejsce na grilla w ogrodzie, wewnętrzny parking - wszystko to sprawia, że ofertą hotelu zainteresowały się również firmy. I tak już 19 lipca tego roku nad Zalewem Sulejowskim, w nowopowstałym Amfiteatrze odbędzie się - Niebrów Blues Festiwal - Edycja 2. Organizator, Stowarzyszenie Galeria na wsi Niebrów po uzgodnieniach z właścicielami obiektu, zdecydował, że wszyscy akredytowani dziennikarze, VIP-y i muzycy zostaną, na czas trwania wydarzenia, gośćmi Dworku Biały Domek właśnie. Bliskość Amfiteatru, plaży Zalewu, a przede wszystkim wygody i wykwintne menu hotelowej restauracji gwarantują, że uczestnicy tego wydarzenia zostaną ze wszech miar usatysfakcjonowani. To bardzo dobre rozwiązanie w wypadku tej i wszystkich następnych imprez, których z pewnością, w tak pięknym miejscu, nie zabraknie. Gospodarze obiektu są otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje firmowych eventów, biznesowych spotkań, obiadów czy rozmaitych integracji, a jako baza koncertowo-festiwalowa to miejsce jest wprost wymarzone. Nie zapominajmy jednak, iż na co dzień, hotel i restauracja funkcjonują jako znakomite miejsce wypoczynku dla wszystkich prywatnych osób, które pragną spędzić swój wolny czas w przepięknych okolicznościach przyrody, wypić dobrego drinka na tarasie apartamentu, czy zjeść wykwintny obiad, którego w innych miejscach nie uświadczysz… . Jeśli chcecie żeby nasz Festiwal stał się doroczną imprezą bluesową w tej części kraju, liczymy na Wasze udostępnianie tego wydarzenia ❤️‼️🎯🎸 Hej… .