09/06/2026
Czy gdybym mogła, to bym gościła na Pikniku Kawaleryjskim w Suwałkach?😗
Oczywiście, że tak. Z pewnością towarzyszyłaby mi Dulębianka, która uwielbiała jeździć konno.🐴
Może i konia z sidłem dałoby się sprowadzić dla niej na ten czas😀
Zdecydowanie kawka na świeżym powietrzu to jest wspaniały czas, korzystajcie☕️
Przypuszczam że będziecie?
M.