23/05/2026
Za nami Skoczowska Noc Muzeów 2026 r. Dziękujemy Panu Danielowi Korbelowi historykowi, za wstęp i fachowe oprowadzanie po wystawie "Pocztówki z ośmiodniowej wojny polsko-czeskiej 1919 roku", a właścicielowi za udostępnienie zbioru. Dziękujemy również Marcie Rusek i Szymonowi Brejzie za interesujące zaprezentowanie kolekcji wojskowo-strażackiej na wystawie "Na posterunku ognia i walki". Dziękujemy za zaangażowanie i spędzenie z nami długiej Nocy Muzeów. ❤️❤️❤️
Dziękujemy wszystkim współorganizatorom za przyłączenie się i zorganizowanie atrakcji! 🌹