Galeria o smaku kawy

Galeria o smaku kawy Wernisaże ▪ koncerty ▪ szkolenia ▪ kawa ▪ herbata ▪ ciasto! Wyjątkowe miejsce spotkań w Sanoku.

Malinowa słodycz, lekka jak chmurka ☁️🍓Deser, który zachwyca delikatnością i owocowym smakiem już od pierwszej łyżeczki....
13/06/2026

Malinowa słodycz, lekka jak chmurka ☁️🍓

Deser, który zachwyca delikatnością i owocowym smakiem już od pierwszej łyżeczki. ✨

🌺To już ostatnie dni wystawy „Natura w tkaninie” autorstwa Sylwii Ignatowskiej!Prace prezentowane na wystawie zachwycają...
10/06/2026

🌺To już ostatnie dni wystawy „Natura w tkaninie” autorstwa Sylwii Ignatowskiej!

Prace prezentowane na wystawie zachwycają nie tylko z daleka. To właśnie z bliska odkrywają swoje największe sekrety – setki ręcznych przeszyć, misternie łączone tkaniny, bogactwo faktur i niezwykłą precyzję wykonania 🧵🪡

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić naszej Galerii, serdecznie zapraszamy. Wystawę można oglądać tylko do jutra🖼️

📍 ul. 3 Maja 15, Sanok
_________________
Sylaquiltartist🤩

🎨 Już w tę sobotę zapraszamy na otwarcie nowej wystawy w naszej galerii!13 czerwca o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż w...
09/06/2026

🎨 Już w tę sobotę zapraszamy na otwarcie nowej wystawy w naszej galerii!

13 czerwca o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy "Malarstwo jest filozofią" autorstwa Ryszarda Porzuczka.

Ryszard Porzuczek to artysta, którego twórczość łączy realistyczny warsztat z refleksją nad człowiekiem, historią, kulturą i współczesnym światem. W prezentowanych pracach odnaleźć będzie można symbole, emocje, osobiste doświadczenia autora oraz inspiracje płynące z muzyki i otaczającej rzeczywistości.

To również okazja do poznania niezwykle interesującej postaci. Artysta przez wiele lat związany był z projektowaniem najważniejszych inwestycji drogowych w Polsce, by po latach powrócić do swojej największej pasji - malarstwa. Obecnie mieszka i tworzy w Paszczynie koło Dębicy, a jego prace prezentowane są na licznych wystawach w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z artystą i jego twórczością 🖼️
______________________________________________________________
Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiat Sanocki.

☕️ Drodzy Goście!Jutro (04.06) nasza kawiarnia będzie czynna w godzinach 11:00–18:00.Zapraszamy na aromatyczną kawę, dom...
03/06/2026

☕️ Drodzy Goście!

Jutro (04.06) nasza kawiarnia będzie czynna w godzinach 11:00–18:00.

Zapraszamy na aromatyczną kawę, domowe ciasta i chwilę relaksu w przyjemnej atmosferze. 🍰✨

Do zobaczenia przy filiżance ulubionej kawy! 🤎

Brownie Dubajskie ✨Wilgotne brownie, aksamitny krem pistacjowy i chrupiące kataifi – trio, które tworzy deser pełen smak...
31/05/2026

Brownie Dubajskie ✨

Wilgotne brownie, aksamitny krem pistacjowy i chrupiące kataifi – trio, które tworzy deser pełen smaku i przyjemności. 🍫💚

🎶 Zapraszamy na Koncert Klasy Fletu i Koncert Dyplomowy! 🎶Już 3 czerwca o godz. 16:00 w Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO ...
29/05/2026

🎶 Zapraszamy na Koncert Klasy Fletu i Koncert Dyplomowy! 🎶

Już 3 czerwca o godz. 16:00 w Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO odbędzie się wyjątkowe muzyczne popołudnie przygotowane przez uczennice klasy fletu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Przed publicznością wystąpią:
🎵 Zofia Leśniak
🎵 Patrycja Drozd
🎵 Małgorzata Zapotoczny

Koncert będzie okazją do podsumowania wielu miesięcy pracy, nauki i rozwijania muzycznych pasji. Szczególnym momentem wydarzenia będzie występ dyplomowy, będący ważnym etapem edukacji młodych artystek.

Serdecznie zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz wszystkich miłośników muzyki do wspólnego przeżywania tych wyjątkowych chwil.

📅 3 czerwca 2026 r.
🕓 Godz. 16:00
📍 Galeria o Smaku Kawy INTERPIANO, Sanok ul. 3 Maja 15

Wstęp wolny.

🎶 Improłudnie w INTERPIANO 🎶Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO na wyjątkowe spotka...
28/05/2026

🎶 Improłudnie w INTERPIANO 🎶

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO na wyjątkowe spotkanie z muzyką improwizowaną 🎹

Przed publicznością wystąpią:
🎼 Mateusz Neckar
🎼 Amelia Szmidt

Zapraszamy serdecznie do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia przy muzyce wykonywanej przez młodych, uzdolnionych artystów, którzy zabiorą nas w świat spontanicznych dźwięków, emocji i muzycznej wyobraźni 🎶

📍 Galeria o Smaku Kawy INTERPIANO, ul. 3 Maja, Sanok
📅 31 maja 2026
🕓 Godz. 16:00
🎟 Wstęp wolny
🎩 Datki według uznania dla artystów

W sobotę otworzyliśmy nową wystawę w Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO 🖼️Bardzo dziękujemy Pani Sylwii Ignatowskiej – Syla...
26/05/2026

W sobotę otworzyliśmy nową wystawę w Galerii o Smaku Kawy INTERPIANO 🖼️

Bardzo dziękujemy Pani Sylwii Ignatowskiej – Sylaquiltartist – za to wyjątkowe popołudnie i możliwość pokazania w naszej Galerii wystawy „Natura w tkaninie”.

To była świetna okazja, żeby zobaczyć z bliska prace wykonane w technice art quiltu i przekonać się, jak niezwykłe obrazy mogą powstawać z tkaniny, koloru i ręcznych przeszyć 🧵

Jeśli nie udało się Wam dotrzeć na wernisaż – nic straconego. Wystawę można oglądać do 12 czerwca.❗️

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia ✨

📸 G. Langenfeld

———————————
Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Sanockiego.

Dziękujemy Pani Sylwii za tę wyjątkową wystawę i możliwość spotkania z twórczością, która pokazuje, jak niezwykłym język...
25/05/2026

Dziękujemy Pani Sylwii za tę wyjątkową wystawę i możliwość spotkania z twórczością, która pokazuje, jak niezwykłym językiem sztuki może być tkanina🧵🌸🩷

Adres

3 Maja 15
Sanok
38-500

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 11:00 - 18:00
Niedziela 11:00 - 18:00

Telefon

+48781102500

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Galeria o smaku kawy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Galeria o smaku kawy:

Udostępnij

Kategoria