08/10/2025
Spotkanie integracyjnie w Wiśle u Fojta dobiegło końca . Przez 3 dni był relaks w spa, basen, ciuchcia, góralskie show, spacery mimo deszczu no i wyjście trochę wyżej na Soszów i przełęcz Beskidek. Do tego pyszne jedzenie, miła atmosfera i wspólne , pełne śmiechu wieczory. To była dobra terapia.