24/12/2025
Droga Promienista Społeczności,
w świecie, w którym statyczne i ruchome obrazy tworzy AI a życzenia piszą boty, chcielibyśmy starym tradycyjnym zwyczajem życzyć Wam Świąt pełnych pozytywnych i prawdziwych emocji. Byście mogli przeżywać je tak, jak sobie zaplanowaliście. Aby zniknęły wszystkie troski i problemy dnia codziennego. Niech to będą piękne Święta 🫶
A tym z Was, którzy pełnią dyżury życzymy by były to dyżury spokojne, a nawet leniwe 🤗
Wesołych Świąt 🎄🎁⛄️
Zarząd PTE