30/05/2026
W dniach 22-24 maja nasze koło naukowe zorganizowało wyjazd naukowo-integracyjny w okolice Ostrowa Wielkopolskiego do miejscowości Garki.
Głównym punktem programu były wizyty w kluczowych obiektach infrastruktury energetycznej kraju – Kopalni Gazu Ziemnego Bogdaj-Uciechów-Czeszów oraz największym w Polsce Podziemnym Magazynie Gazu w Wierzchowicach. Ze względu na strategiczny charakter obu miejsc obowiązywał tam całkowity zakaz fotografowania (stąd wynikają braki w fotorelacji).
Wolny czas przeznaczyliśmy na integrację członków koła, wspólne ognisko oraz spontaniczną wycieczkę do Ostrowa Wielkopolskiego.
Wizyta w obu miejscach była dla nas wyjątkowo ciekawa, dziękujemy za miłe ugoszczenie.