12/04/2026
Wczoraj odbyło się Walne Zgromadzenie Członków naszego stowarzyszenia. Oprócz formalności i głosowań znaleźliśmy też chwilę, żeby odwiedzić Zabytkowa Stacja Kolei Wąskotorowej w Rudach 🚂
Był to również pierwszy dzień kursowania pociągów w tym sezonie na trasach:
Rudy - Rybnik Stodoły - Rudy
oraz
Rudy - Stanica - Rudy
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, serdecznie polecamy taki przejazd - to świetna frajda, nie tylko dla pasjonatów kolei 😉