13/06/2026
III Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych w Spichlerzu przeszedł do historii!
Za każdym razem Uczestniczki naszego spotkania zaskakują nas swoim rękodziełem. Biżuteria, breloczki, chusty, nerki, sakiewki i torebki, maskotki czy bluzki – wszystko wykonane na drutach lub szydełku. To prawdziwe cuda, które cieszą oko, sprawiają radość i poprawiają nastrój.
Równie inspirujące są opowiadane historie. Dodają otuchy, przypominają o wartości tradycji i pokazują, jak ważne jest wspieranie innych w trudnych chwilach. Dzierganie może być sposobem na wytchnienie, formą twórczej ekspresji, budowaniem własnego świata i chwilą tylko dla siebie.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Każde takie spotkanie niesie ze sobą ogrom pozytywnej energii i pozostawia piękne wspomnienia.
Mamy też wspaniałe plany na przyszłość. Trzymajcie za nas kciuki, żeby udało się je zrealizować! 💚🧶✨