15/06/2026
Niedzielna, I Powiatowa Familiada w Oświęcimiu za nami. Stowarzyszenie Pozytywni zadbało o to, by było jak najbardziej pozytywnie :-) Były m.in. mecze piłkarskie, pokazy taneczne, wspaniałe pokazy gimnastyczne (!), wreszcie I Familiada – organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy pikniku się nie nudzili.
My także tam byliśmy z naszym magicznym, muzealnym namiotem promocyjnym 🤝 Dla najmłodszych mieliśmy Koło Fortuny, dla dorosłych – quiz historyczny. Chętnych do sprawdzenia swej wiedzy w obu kategoriach wiekowych nie brakowało (y) Na odważnych, którzy zawsze ❗ poprawnie odpowiadali na wylosowane pytania, czekały muzealne gadżety 🎁🎁🎁
Dziękujemy bardzo Stowarzyszenie Pozytywni za możliwość udziału w wydarzeniu (y)