22/03/2026
W ostatni piątek odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie Prime Time organizowanym przez Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Jak co roku swoją nagrodę wręczała również Fundacja LodzArte i wzorem lat ubiegłych z tą nagrodą łączy się również prezentacja prac w naszej Galeria 2750. Tym razem ta specjalna nagroda trafiła w ręce Karolina Żelaznowska i jej prace zobaczymy w lipcu i sierpniu na górnej drodze prowadzącej do Baza Namiotowa Muszyna - Złockie.
Wernisaż tzw. „Dyplomów” odbył się w Fabryka Sztuki , a w uroczystości wzięła również udział Minister Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Gratulujemy wszystkim Laureatom i namawiamy do odwiedzenia wernisażu w Fabryce Sztuki.
A już za 3,5 miesiąca prace Karoliny dzięki partnerstwu z LodzArte będzie można podziwiać w Muszynie.