24/06/2026
Hej , hello ! ✈️
Jak wiecie z relacji, byliśmy ostatnio w Lesznie na pokazach Airshow Antidotum. To był spontaniczny wyjazd… Zaprosił nas Garnizon Górnośląski i zorganizował nam wszystko na miejscu (nocleg, transport na lotnisko a nawet wodę i kawałek cienia) więc nie można było odmówić. Spakowaliśmy się i decyzja została podjęta w ciągu kilku minut. Ale czy wszystko poszło zgodnie z planem ? No nie…. To byłoby zbyt piękne. 😅 Jak zwykle coś musiało się wykrzaczyć. 🤭
Zapraszam do oglądania i komentowania !
Czołem , czołgiem i czym tam jeszcze chcecie 😁😁😁
Kto powiedział, że najlepsze wyjazdy to te zaplanowane z miesięczny...