Park Miniatur Fortyfikacje

Park Miniatur Fortyfikacje Strona o Parku Miniatur Fortyfikacje, jego makietach, atrakcjach dla dzieci i dorosłych, wydarzeni

Zamknięte na stałe.

Strona o Parku Militarnym, jego atrakcjach, wydarzeniach i codziennym funkcjonowaniu.

Po zeszłorocznej dewastacji i tegorocznym pożarze uznaliśmy, że nie damy rady uruchomić Parku w tym roku. Sprzątamy i de...
28/03/2022

Po zeszłorocznej dewastacji i tegorocznym pożarze uznaliśmy, że nie damy rady uruchomić Parku w tym roku.
Sprzątamy i demontujemy zniszczone wyposażenie by coś ocalało.
Może uruchomimy Mini Park pod namiotem.
Zobaczymy czy starczy czasu.
Trzymajcie za nas kciuki.

Jakaś klątwa czy co?Jeszcze nie podnieśliśmy się po dewastacji z zeszłego roku, a tu znowu cios w plecy od losu. Pożar s...
02/02/2022

Jakaś klątwa czy co?
Jeszcze nie podnieśliśmy się po dewastacji z zeszłego roku, a tu znowu cios w plecy od losu. Pożar strawił nam naszą pracownię i biuro.
Z dymem poszły 4 nowe makiety, a 10 zostało kompletnie zalanych.
Jak żyć.... :(
Zrobimy wszystko by wystartować na wakacje, ale czy się uda...?

Park nadal nie działa ale nasza gastronomia przy kasach i owszem :)Zapraszamy na pyszne lody, kawę i gofry.Zarobione fun...
14/06/2021

Park nadal nie działa ale nasza gastronomia przy kasach i owszem :)
Zapraszamy na pyszne lody, kawę i gofry.
Zarobione fundusze pójdą na odbudowę Parku.

Prace nad odbudową miniatur trwają. Robert Jurga dwoi sie i troi.5 miniatur zostało już postawionych na nogi i czekaja n...
10/06/2021

Prace nad odbudową miniatur trwają. Robert Jurga dwoi sie i troi.
5 miniatur zostało już postawionych na nogi i czekaja na waloryzacje oraz nowe żołnierzyki i pojazdy.
Najbardziej zniszczone zęby smoka, czekają na przebudowę, bo dostana nową wielkośc i nową formę.
Tym, którzy chcieliby pomóc przypominamy, że nadal otwarta jest nasza zbiórka https://zrzutka.pl/tcakeg

Dziś miła niespodzianka.Jakub z Uścia Gorlickiego tak jak obiecał przesłał nam materiały do waloryzacji makiet.Zadzwonił...
26/04/2021

Dziś miła niespodzianka.
Jakub z Uścia Gorlickiego tak jak obiecał przesłał nam materiały do waloryzacji makiet.
Zadzwonił jakieś 2 tygodnie temu i powiedział, że nie może finansowo wesprzeć zbiórki, ale podaruje nam trochę materiałów.
BARDZO dziękujemy Jakubie.
Każda pomoc sie przyda, więc jeśli możecie - wesprzyjcie nas.
Przypominamy adres zbiórki:
https://zrzutka.pl/tcakeg

Pierwsze 3 dni pracy przy naprawie makiet i pierwsze 4 makiety częściowo naprawione.Zaczęliśmy od tych najmniej uszkodzo...
26/04/2021

Pierwsze 3 dni pracy przy naprawie makiet i pierwsze 4 makiety częściowo naprawione.
Zaczęliśmy od tych najmniej uszkodzonych (podeptanych) miniatur.
Prace postępują wolno ale sukcesywnie.
Nadal spływają do nas słowa otuchy, więc mimo wszystko optymizm rośnie.

Dziś zadzwoniło do nas Radio ZachódDziękujemy za info na antenie i wsparcie.https://www.zachod.pl/279134/279134/
08/04/2021

Dziś zadzwoniło do nas Radio Zachód
Dziękujemy za info na antenie i wsparcie.
https://www.zachod.pl/279134/279134/

Trwa zbiórka pieniędzy na odbudowanie Parku Miniatur FORTYFIKACJE przy Muzeum Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w Pniewie.

Drodzy Przyjaciele Parku Miniatur FORTYFIKACJE.Dziękujemy wam za zainteresowanie sprawą dewastacji naszego Parku. Wasze ...
07/04/2021

Drodzy Przyjaciele Parku Miniatur FORTYFIKACJE.
Dziękujemy wam za zainteresowanie sprawą dewastacji naszego Parku. Wasze udostępnienia spowodowały naprawdę duży odzew.
Wielu z Was sugerowało Nam, by ogłosić ZRZUTKĘ.
Przemyśleliśmy to i doszliśmy do wniosku, że rzeczywiście, nie damy rady odbudować Parku sami, bez Waszej pomocy.
Ogłaszamy więc zrzutkę na odbudowę Parku.
Prosimy was UDOSTĘPNIAJCIE wśród swoich znajomych, wśród miłośników fortyfikacji. Przyjmiemy też każdą pomoc od modelarzy.
Dzięki Wam, może się udać podnieść Park po zniszczeniach.
Będziemy wdzięczni za każde wsparcie i każde wsparcie docenimy.
https://zrzutka.pl/tcakeg

Park Miniatur FORTYFIKACJE koło Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w Pniewie został zdewastowany. Nieznani sprawcy włamali się, połamali urządzenia oraz zniszczyli i ukradli makiety i miniatury.Pomóż przywrócić go do życia ku radości dzieci i dorosłych. Cztery lata temu na turystycznej...

Dziś przegląd zniszczenia naszych makiet i miniatur. Gówniarzeria podeptała co się dało, pokradła czołgi i pojazdy. Znik...
03/04/2021

Dziś przegląd zniszczenia naszych makiet i miniatur. Gówniarzeria podeptała co się dało, pokradła czołgi i pojazdy. Zniknęły tez 2 piękne dioramy Roberta Jurgi.
Płacz i zgrzytanie zębów.
Nie wiem ile czasu zajmie naprawa.
Te makiety robiliśmy 3 lata

Dziękujemy za słowa wsparcia, żalu i pomysły co dalej. Wkrótce rozważymy prośbę o pomoc do modelarzy z Polski a może naw...
28/03/2021

Dziękujemy za słowa wsparcia, żalu i pomysły co dalej.
Wkrótce rozważymy prośbę o pomoc do modelarzy z Polski a może nawet ogłoszenie zrzutki jak nam ktoś zaproponował.
Póki co rozpoczęliśmy prace porządkowe.
Park wygląda już lepiej ale dopiero jutro zabierzemy się za wywożenie makiet i ocenę strat i kosztów.
Póki co skoszone, wywiezione śmieci. Wstępnie naprawiony płot, który jednak nadaje sie do wymiany.

Park ZDEWASTOWANY.Kiedy pojawiliśmy się tydzień temu na Parku, by rozpocząć przygotowania do sezonu, serca nam zamarły.....
26/03/2021

Park ZDEWASTOWANY.
Kiedy pojawiliśmy się tydzień temu na Parku, by rozpocząć przygotowania do sezonu, serca nam zamarły........
Kompletna dzika dewastacja...............
Nie dość, że Covid zamknął nas w zeszłym roku, to przez zimę zdwastowanao wszystko.
Połamany plac zabaw, zniszczona trampolina, rozwalony magazynek, połamane i poprzewracane sprzęty i urządzenia.
Ale najgorzej, że włamano się do naszego budynku i zniszczono wszystkie miniatury i makiety.
Jesteśmy załamani...........

Park pięknie zarośnięty.Z powodu sytuacji jaka jest, Park w tym roku najprawdopodobniej nie zostanie otwarty. Ale nie mo...
10/06/2020

Park pięknie zarośnięty.
Z powodu sytuacji jaka jest, Park w tym roku najprawdopodobniej nie zostanie otwarty.
Ale nie mogliśmy zawieść miłośników naszych lodow, wiec wczoraj przestawilismy nasz woz na nowe miejsce przy Parkingu.
Zapraszamy do jutra :)

Wychodzac naprzeciw aktualnym trendom, postanowilismy nie kosić  naszego Parku, zamieniajac go w łąkę. Jak wam sie podob...
10/06/2020

Wychodzac naprzeciw aktualnym trendom, postanowilismy nie kosić naszego Parku, zamieniajac go w łąkę.
Jak wam sie podoba?

07/09/2019

Przepraszamy wszystkich, ale ze względu na pogodę oraz kilka innych problemów, podjęliśmy decyzję o zamknięciu Parku we wrześniu.
Teraz skoncentrujemy sie na przygotowaniach do nowego sezonu i pracach nad uatrakcyjnieniem oferty dla naszych gości.
Zapraszamy w kwietniu 2020

Na parku Westbam, a we Wrzosowym Młynie taka dyskoteka :)
11/08/2019

Na parku Westbam, a we Wrzosowym Młynie taka dyskoteka :)

nocne niebo nad wrzosowym młynem. A w oddali księżyc i Westbam 😐

Dzisiaj odwiedzili nad goście z Łodzi 🙂 Jak widać na załączonych obrazkach, deszczowa pogoda im wcale nie przekadzała w ...
12/07/2019

Dzisiaj odwiedzili nad goście z Łodzi 🙂 Jak widać na załączonych obrazkach, deszczowa pogoda im wcale nie przekadzała w dobrej zabawie. Oby więcej takich promiennych twarzy w naszym parku ☀️🌞
Dziękujemy za wspólną zabawę!!

28/06/2019

Coś dla fanów off-road’u 😇

Adres

Pniewo Kolo MRU
Miedzyrzecz
66-300

Telefon

601616059

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Park Miniatur Fortyfikacje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij