24/05/2026
Ach co to był za Bal Ósmoklasisty 💃🕺💃🏃🎊🎈🎓
Zresztą zobaczcie poniżej fotorelację 📷📷
Ten cudowny czas za Nami, niech wspomnienia na długo zagoszczą w Waszej pamięci. 🤩
Kiedy emocje już opadły, chcialabym złożyć serdeczne podziękowania ❤️❤️ ♥️
‼️ Rodzicom Uczniów klas VIII i wychowawcom❤️za nieocenioną pomoc i współpracę przy organizacji Balu.
W szczególności dziękuję Olga Katarzyna Reterska Kwiatowe Marzenia za sfinansowanie i przygotowanie pięknych bukietów kwiatów 💐
Auto SPA Kutno za sfinansowanie zakupu wyśmienitego sushi 🍱
‼️Katarzynie Wojtalik Kasia Wojtalik i
Marlenie Chyczewskiej Marleśka Chyczewska- koleżankom z Rady Rodziców- za nieocenioną pomoc i poświęcony czas przy organizacji tego dnia.
Wiadomo,co trzy głowy,to nie jedna 😉😘♥️
‼️Wszystkim gościom ,którzy przyjęli zaproszenie na uroczystość : Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie, Wychowawcom klas ósmych i Nauczycielom♥️♥️♥️
📣 📣 📣
‼️FotoDudka 360 🎊🎊
‼️Fabryka Wspomnień
‼️ Elida 🥗🍰🍦
‼️ DJ Stork 🎹🎺🎵🎶🎼
‼️ Dominik Marciniak Fotografia i Film 🎞📽🎬📷
‼️ Cukiernia ,,Pyszotka '' Iwona Bogdańska 🎂🎂🍰🧁🥮
‼️ Manolo Kutno - Restauracja i Cukiernia🍣🍱🍣🍱
🔝🔝🔝
ten skład po raz kolejny zrobił najlepszą robotę! 👍👍👍
Dziękuję Wam, przyszłym Absolwentom Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie🎓🎓🎓 za wspaniałą zabawę. 💃🕺🎊
Przewodnicząca Rady Rodziców
Karolina Piekarczyk-Kopcińska