04/06/2026
🌿 Ładuję baterie i wracam do Was! 🌿
Długi weekend w pełni, a ja wykorzystuję ten czas na maxa – odpoczywam, łapię słońce, szukam nowych inspiracji i po prostu... ładuję energię! ✨ Chwilowy reset jest mi bardzo potrzebny, bo już za moment wracam do pracowni z pełną mocą i rękami gotowymi do pracy w glinie.
Odliczam dni do naszego kolejnego spotkania! Ruszamy z warsztatami już w przyszły weekend (13–14 czerwca). Jeśli tęskniliście za kojącym dotykiem gliny albo nie możecie się doczekać, aż nadacie swoim pracom wyjątkowe kolory, mam świetną wiadomość:
👉 Na mojej stronie www.lesnaceramika.pl są już dostępne aktualne godziny na lepienie z gliny oraz na szkliwienie! 👈
Miejsca zazwyczaj szybko znikają, więc wskakujcie na grafik, rezerwujcie wolne terminy i twórzcie razem ze mną.
Tymczasem uciekam dalej świętować wolne dni i do zobaczenia przy stołach warsztatowych już za tydzień! 🤍✨