01/06/2026
Już jutro, tj. 2.06 spotkanie z Prezydentem Miasta na naszym Osiedlu❗️❗️❗️
Spotkanie podzielone jest na dwie części:⤵️⤵️⤵️
➡️ godz. 17.00 róg ul Sportowej/Piłsudskiego (park) gdzie rozpocznie się spacer (ok.20-25 min) po osiedlu z mieszkańcami i Radą Osiedla celem pokazania jak najwięcej miejsc z którymi mieszkańcy sie borykają każdego dnia ❗️
➡️ godz. ok.17.30 - spotkanie z mieszkańcami w "BUDOWLANCE"❗️
✔️KAŻDY MIESZKANIEC BĘDZIE MÓGŁ ZADAĆ PYTANIE, ZGŁOSIĆ UWAGI, SPOSTRZEŻENIA DO WŁADZ MIASTA❗️
❗️SERDECZNIE ZAPRASZAMY ❗️