27/10/2025
To ostatnia niedziela…🥰
Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za obecność w ostatnim dniu działalności naszej galerii. Byliśmy tu 12 lat🙄🫣😃kawał życia… w swoich serdecznych słowach pożegnań daliście nam odczuć, że zostaniemy przez Was zapamiętani , że będziemy za sobą tęsknić i będziemy wspominać. To cudne doświadczenie. Warto było❤️nie będziemy smęcić. Piszemy kolejne rozdziały. Jeśli nie zamknęlibyśmy poprzednich, te nie mogłyby nastąpić i te co przyjdą po nich również. Szczególnie dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom z ulicy Lubelskiej których towarzystwo było nam tak miłe, którzy zawsze byli wsparciem i nieśli uśmiech nawet w pochmurne dni. Będziemy Was odwiedzać na tej pięknej ulicy galerii😍🖐do zobaczenia w Kazimierzu. A komu tęskno niech zajrzy w historię zdarzeń i powspomina te piękne wystawy, koncerty i spotkania uwiecznione w postach, zdjęciach i filmach na naszym profilu. Wiele przyjaźni , wiele przemian, wiele uniesień i wiele wspomnień. Pragnę szczególnie podziękować Pani Marii Zimoch za danie nam przestrzeni do działań , wystaw i rozwoju❤️dobrej duszy tej galerii która włożyła wiele w jej życie i była motorem do działań -Dorocie Trojańczyk😘 wszystkim naszym przyjaciołom , którzy pomagali zawsze w organizacji wydarzeń i byli współorganizatorami Kaśka, Kasia, Oliwka ( zawsze mogłam na Was liczyć❤️😘), artystom , którzy chcieli u nas gościć i z nami współpracować, Wasze piękne prace tworzyły atmosferę tej galerii , były obiektem zachwytów i tematem do ciekawych rozmów a nam było niezmiernie miło przebywać 12 lat w otoczeniu tych pięknych obiektów 👏było cudownie żegnamy się i do zobaczenia 🖐