16/05/2026
DESZCZ I BURZE 😱
Jak tam zdrówko? Humorek git? To przybyliśmy go troszkę spierdolić tak jak burze spierdoliły nam go wczoraj. Ale na razie nie o tym, na razie sobie powiemy co nieco o najlepszym dniu tygodnia. Pewnie jesteście ciekawi jaka będzie dziś pogoda? Czy znowu jebnie? Co mówi prognoza pogody dla Polski? Bez ceregieli, wbijamy jak ECPU do małopolski z prognozą na sobotę:
Podobnie jak Niemcy w 39 zaczynamy od zachodu kraju, gdzie spodziewamy się najprzyjemniejszej pogody. Rano termometry pokażą od 4 do 6 stopni, by w ciągu dnia dobić do 15-18 stopni, więc jak na zachód i północ to wręcz upalnie k***a. W tej strefie powinno pojawić się sporo rozpogodzeń, choć istnieje szansa na przelotne opady. Jakbyśmy mieli ten stan pogody podsumować to dobrym określeniem będzie pasztetowa - niby nic specjalnego, ale jadł to każdy i u nikogo nie jest to ulubione danie ale nikt też kawałkiem nie pogardzi ❤️
Przenosimy się do centrum Polski - nie na stałe tylko z omówieniem pogody, aż tak nas nie pojebało spokojnie. Pas od opolskiego, przez łódzkie, mazowieckie aż do Podlasia będzie pasem smutku. W sensie no ogólnie jest pasem smutku nie zależnie czy słońce czy deszcz, ale w sobotę będzie to szczególnie nasilone. Przez praktycznie cały dzień wisiała tutaj będzie szmata na niebie, która skutecznie zatrzyma kulę ognia. Temperatury od 7-10 stopni rano, do 12-15 w najcieplejszym momencie. Po wschodniej stronie tego pasa ochoczo dopierdoli deszczem - redukowanie c**jowego stanu wody idzie lepiej niż my oczekujemy od redukowania sadła na lato 😭
Najbardziej pojebany będzie południowy wschód gdzie w sumie będzie odpierdalać się wszystko, burze, w c**j deszczu, gorąc, bestia z wschodu, kwitnięcie ogórków, wyprzedaż na karpia, szukanie kwiatu paproci, topienie grafika żeby lato przyszło - no rozjeb absolutny. A wracając, w tej strefie rano spodziewamy się zachmurzenia i temperatur rzędu 8-10 stopni, które wzrosną w ciągu dnia do 18-24 stopni. Co do burz - nie dajemy prognozy osobnej bo nam się nie chce, jest tego od zajebania w internecie a modele i tak ujebały w większości szanse na cokolwiek sensownego. Jeśli jednak coś się przebije to może być silne, ale ograniczy się to mocno do wschodnich granic naszego pięknego kraju 🙏🏻
Geograficznie dziś poszła mała czystka etniczna - przepraszamy ale musieliśmy zrobić miejsca dla nowych wynalazków a dodatkowo ciężko było coś na tej mapie napisać. Piszcie więc kolejne propozycje a my już wyjaśniamy co ciekawego wpadło - Chwastnica, z jednej strony brzmi to jak choroba miejsc o których tu nie napiszemy, z drugiej ciekawi nas jak się nazywają mieszkańcy? Chwasty? Kolejno błotne duo czyli Muły (chyba że chodzi o tą krzyżówkę osła z świnią to zwracamy honor) oraz Szlamy - z dwojga złego chyba wolelibyśmy żyć gdzieś indziej niż na Podlasiu 😭
Dziś wyjątkowo prognoza pogody na dziś ale - wielu z nas wczoraj szukało sensu życia po polach i miejsca do spokojnej medytacji - tak jest to łatwiejsze do powiedzenia niż że byliśmy na burzach, mniejszy wstyd. Wracając do pogody, ta z biegiem tygodnia powinna się poprawiać, dalej jest szansa na gorącą masę powietrza czarnomorskiego tak więc szykujcie się bo może za tydzień dodamy pierwszą mapkę z podpisem "Polacy będą smażyć się na słońcu jak jajka na patelni" czy coś. Z fartem i do potem ❤️