25/05/2026
Za nami bardzo intensywny tydzień prób i występów.
We wtorek wczesnym rankiem ze śpiewem na ustach wyruszyliśmy do Koszęcina gdzie uczestniczyliśmy w cyklicznym spotkaniu " Dni Seniora". Po występie mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć i posłuchać wyjątkowego koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny dedykowany Seniorom.
Zaś w niedzielne popołudnie spędziliśmy śpiewając na pikniku z okazji Zielonych Świątek w Ligocie na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Ligoty.