25/06/2026
☀️🍦 Lato ma swój smak!
Gdy słońce przygrzewa, a kamienne uliczki rozgrzewają się od letnich promieni, warto znaleźć chwilę na odrobinę przyjemnego chłodu. 😎🌿
Tuż przy schodach prowadzących na Zamek Biskupów Krakowskich, znajduje się miejsce, które dla wielu jest obowiązkowym punktem każdego spaceru – Lody Podzamcze!🍨❤️
W pobliżu Kamienicy Sunderlandów, gdzie bywał Bolesław Leśmian 📖✨, można na moment zwolnić, usiąść i delektować się ulubionym smakiem lata.
A skoro o smakach mowa... 🤔
Jak myślicie, które lody wybrałby dziś Leśmian? My stawiamy na pistacjowe! 💚🍦
A Wy? Jakie lody są Waszym wakacyjnym numerem jeden? 👇☀️😋
Dajcie znać w komentarzach!