24/04/2026
Za nami otwarcie wystawy plakatów filmowych autorstwa studentów ASP!
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten wieczór z nami. Oprócz oglądania projektów graficznych mieliśmy jeszcze jeden bardzo ważny punkt programu – podczas wernisażu wręczono nagrody od Gdyńskiej Szkoły Filmowej dla autorów wyróżnionych prac. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Jeśli nie dotarliście na wernisaż, wystawa jest już dostępna do zwiedzania. Zapraszamy do obejrzenia plakatów z bliska.