11/11/2024
Koniec wystawy w Centuria Hotel&Natural SPA
Pragnę z całego serca podziękować Pani Agacie Macianty za zaproszenie i możliwość wystawy w jej pięknym hotelu. ❤️
Pani Manager Kasi za jej zaangażowanie. ❤️
Dziękuję całej obsłudze hotelu, nawet tej której nie miałam okazji poznać. ❤️
Dziękuję swojej rodzinie,przyjaciołom,znajomym za wsparcie, gościom za tak pozytywny odbiór, za wszystkie godziny spędzone na oglądaniu moich dzieł. ❤️
Dziękuję za pomoc Pani Klaudii Konarskiej, która zajęła się oprawą graficzną. Dziękuję za wsparcie i motywację. ❤️
Dziękuję Krzysiu za Twoją wiarę we mnie i pomoc w organizacji. ❤️
Kilka słów ode mnie..
W życiu wiele przeszłam. Żadnej pracy się nie bałam. Sprzątałam, sprzedawałam, lecz ZAWSZE wierzyłam w drugiego człowieka i go szanowałam. Teraz to do mnie wróciło.
Dzięki wystawie poznałam wiele wspaniałych osób. Otrzymałam wiele gratulacji, pozytywnych słów. Przeprowadziłam wiele ciekawych i inspirujących rozmów.
Dziś mogę powiedzieć tylko jedno.
Dziękuję.
Nigdy, ale to nigdy nie bójcie się realizować swoich marzeń. 🙏🏼
Szanujcie się, kochajcie i wspierajcie. Wspierajcie w rozwoju, w całej tej drodze do sukcesu. ✨
Moim sukcesem jest nie tylko sprzedaż obrazów, ale też to jak wspaniałych ludzi mam dookoła. ❤️
✨ Którzy na codzień dodają mi skrzydeł. ✨
Życzę tego i tobie - Miej wokół ludzi, którzy będą ci dodawać skrzydeł, a nie je podcinać.
Bądź życzliwy, bądź uprzejmy, wspieraj ❤️
Może Twoja bliska osoba boi się zrobić ten pierwszy krok.. Pierwszy krok do sukcesu! 🫶🏼
Odpowiedni ludzie zawsze dodadzą ci skrzydeł ❤️
Dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia 👋🏼
Ewa Wasilewska Wrońska.