06/05/2026
🧨 Mamy to❗️Punktualnie o godz. 10:00 podpisaliśmy z firmą Bytomskie Wodociągi Sp. z o.o. umowę na realizację zadania pn.: Zagospodarowanie terenów i nadanie nowych funkcji obiektom po byłej Oczyszczalni Ścieków "Śródmieście" przy ul. Zabrzańskiej/Łagiewnickiej w Bytomiu – Przebudowa i adaptacja zabytkowego budynku spalarni do nowych funkcji.
💥 Zadanie realizowane jest w formule "zaprojektuj i wybuduj", a jego wartość wynosi 37 505 160,00 zł❗️
🏗️ To nasza kolejna inwestycja, która przywraca do życia zabytkowe obiekty przemysłowe 🏭. Zrewitalizowana przestrzeń będzie wkrótce służyć także mieszkańcom – zostanie zaadaptowana m.in. na cele społeczne, edukacyjne i środowiskowe. 🤝
📸 Zobaczcie krótką fotorelację z uroczystego podpisania umowy! 👇