08/06/2026
🌄 W ostatni długi weekend wybrałyśmy się w Bieszczady na biwak ZZ-tu. Po długiej podróży i rozpakowaniu się wzięłyśmy udział w zajęciach o kobiecości. 💐
🌞 Drugiego dnia, po zjedzeniu śniadania, udałyśmy się na mszę. ⛪ Po niej wybrałyśmy się na lody 🍦, a wieczorem miałyśmy ognisko 🔥, podczas którego poznałyśmy i śpiewałyśmy bieszczadzkie piosenki 🎶.
🥾 Trzeciego dnia wybrałyśmy się w góry. Odwiedziłyśmy Małą i Dużą Rawkę oraz Trójstyk. 🏔️ Po męczącej wyprawie zjadłyśmy naleśniki giganty 🥞, a po powrocie miałyśmy śpiewanki 🎵.
🌄 Czwartego dnia, po odpoczynku po wcześniejszej wędrówce, wybrałyśmy się na Połoninę Caryńską. Po powrocie zjadłyśmy pyszny obiad 🍽️. Wieczorem wzięłyśmy udział w ognisku z innymi ludźmi 🔥. W nocy świętowałyśmy urodziny naszej drużynowej Zosi 🎂🎉 – zjadłyśmy ciasto i poszłyśmy spać. 😴
🧳 Ostatniego dnia spakowałyśmy się i wyruszyłyśmy do Sanoka. Tam uczestniczyłyśmy we mszy ⛪, a następnie ruszyłyśmy w drogę powrotną do Wrocławia. 🚍