02/06/2026
W minioną sobotę odbył się pierwszy chatkowy wernisaż w ramach wystawy "PRZE-BŁYSKI"!
13 uczestników projektu " Twórcze Środy" oraz "Twórcze Czwartki" zaprezentowało niemalże 50 prac relizowanych podczas zajęć - począwszy od października 2025. Większość twórców to osoby bez doświadczenia malarskiego.
Ta wystawa jest potwierdzeniem tezy że każdy ma w sobie twórczy potencjał, należy tylko zauważyć jego przebłyski i wypuścić na światło dzienne!
Podziękowania:
- dla wspaniałyuch malarzy,
- dla cudownych gości,
- dla Lucjusz Cykarski za piękne zdjęcia,
- dla Nadlaśnictwa w Straconce za udostępnienie parkingu,
- dla Blichowa Bistro za pyszny poczęstunek.
Kolejna paczka zdjęć jutro - już z samymi dziełami i krótkim opisem.
A my nie pozostajemy na laurach, już jutro dalej działamy i do grupy chętnych twórców zapraszamy! :)
Dziękujemy pięknie 🙏☀️