11/06/2026
W ostatni poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie z cyklu warsztatów poetyckich, które współorganizujemy wraz z Fundacja „Moor-is” pod hasłem Wspólny Ogród Słów.
Pierwsza część wydarzenia miała miejsce w naszym ogrodzie, jednak z powodu niepogody przenieśliśmy się do wnętrza, gdzie kontynuowaliśmy spotkanie.
Choć fotorelację publikujemy z lekkim opóźnieniem, to – jak mówi stare powiedzenie – lepiej późno niż wcale! 😊
Jak zawsze nie zabrakło radości, spokoju i poetyckiej magii. Był to czas pełen inspirujących rozmów, pięknych wierszy i wspólnie spędzonych chwil.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które planowane jest na 6 lipca o godzinie 14:00. Mamy nadzieję, że pogoda tym razem pozwoli nam w pełni cieszyć się atmosferą naszego ogrodu. 😊
Do zobaczenia! 📖🌿