29/12/2024
"Wehikuł czasu to byłby cud..."
Tak się złożyło, że nasza drużyna takowy wehikuł posiada, i w nocy z 28 na 29 grudnia przeniosła się w czasu kiedy powstała nasza 5 - do lat '80.
Nocka drużyny "wehikuł czasu" odbyła się tradycyjnie pod koniec roku, jako element integracyjnego podsumowania kończącego się roku. Oczywiście, nie zabrakło pizzy, która na stałe wrosła w naszą obrzędowość, a także harcerskich przyjaciół z dalekich stron. A następne przygody już niebawem....