Klub Pozytywnej Wyobraźni

Klub Pozytywnej Wyobraźni Stowarzyszenie Klub Pozytywnej Wyobraźni (KPW) zrzesza dawnych łódzkich opozycjonistów, którym losy Polski wciąż nie są obojętne.

Jesteśmy organizacją obywatelską i prodemokratyczną, czynnie uczestniczącą w życiu społeczno-politycznym. Jesteśmy grupą ludzi z dawnej opozycji demokratycznej, zwołanych do działania przez Ewę Sułkowską-Bierezin w maju 2010, w czasie kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski. Działaliśmy wówczas jako komitet poparcia, ale połączeni wspólnym celem i wiedzieni nieustającą pot

rzebą naprawiania świata zdecydowaliśmy pracować wspólnie także po wygranych wyborach. Mamy przecież pewne osiągnięcia, które nas do tego predestynują. Nazwaliśmy naszą nieformalną grupę Klubem Pozytywnej Wyobraźni, ponieważ naszym celem jest wspólne działanie. Spotykamy się, dyskutujemy i szukamy rozwiązań dla spraw, które nas poruszają. Waga tych spraw jest różna, jedne dotyczą naszej małej wspólnoty, inne są istotne dla Łodzi, naszej większej wspólnoty, a są i takie, które dotyczą całej Polski. Przywykliśmy w czasach naszych działań opozycyjnych do mocnych słów, wyrazistych poglądów i porywczych zachowań. To bardzo pomagało w latach walki, także walki z własną słabością i lękiem. Teraz czas działać jawnie, a jeśli można się czegoś obawiać, to odpowiedzialności za własne decyzje. Jako grupa ludzi obdarzonych silnymi indywidualnościami, dowcipnych i z nieznośną lekkością bytu odżegnujemy się od narodowo - martyrologicznych wątków. Nie znaczy to, że, jak sugerują środowiska prawicowe, jesteśmy gorszymi patriotami. Kochamy Polskę i chcemy, żeby żyło się w niej dobrze i spokojnie. Władze Stowarzyszenia Klub Pozytywnej Wyobraźni:

Jerzy Morka - Prezes Zarządu
Rozanna Budziarek - Skarbnik
Henryk Panusz - Członek Zarządu
Krzysztof Bronowski - Członek Zarządu
Andrzej Strąk - Członek Zarządu

Adres

Ulica Kryzysowa 49
Łódź
91-867

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Pozytywnej Wyobraźni umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Klub Pozytywnej Wyobraźni:

Udostępnij

Our Story

Jesteśmy grupą ludzi z dawnej opozycji demokratycznej, zwołanych do działania przez Ewę Sułkowską-Bierezin w maju 2010, w czasie kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski. Działaliśmy wówczas jako komitet poparcia, ale połączeni wspólnym celem i wiedzeni nieustającą potrzebą naprawiania świata zdecydowaliśmy pracować wspólnie także po wygranych wyborach. Mamy przecież pewne osiągnięcia, które nas do tego predestynują. Nazwaliśmy naszą nieformalną grupę Klubem Pozytywnej Wyobraźni, ponieważ naszym celem jest wspólne działanie. Spotykamy się, dyskutujemy i szukamy rozwiązań dla spraw, które nas poruszają. Waga tych spraw jest różna, jedne dotyczą naszej małej wspólnoty, inne są istotne dla Łodzi, naszej większej wspólnoty, a są i takie, które dotyczą całej Polski. Przywykliśmy w czasach naszych działań opozycyjnych do mocnych słów, wyrazistych poglądów i porywczych zachowań. To bardzo pomagało w latach walki, także walki z własną słabością i lękiem. Teraz czas działać jawnie, a jeśli można się czegoś obawiać, to odpowiedzialności za własne decyzje. Jako grupa ludzi obdarzonych silnymi indywidualnościami, dowcipnych i z nieznośną lekkością bytu odżegnujemy się od narodowo - martyrologicznych wątków. Nie znaczy to, że, jak sugerują środowiska prawicowe, jesteśmy gorszymi patriotami. Kochamy Polskę i chcemy, żeby żyło się w niej dobrze i spokojnie.

Władze Stowarzyszenia Klub Pozytywnej Wyobraźni:

Jerzy Morka - Prezes Zarządu

Rozanna Budziarek - Skarbnik